Kolis pojištění


Životní a důchodové pojištění


Pojišťovny nabízí různé druhy životního pojištění, které pomáhá zmírnit nepříjemné důsledky nahodilých situací a finančně zajistit osoby blízké. Pomůžeme Vám vybrat správné životní pojištění, dozvíte se jaké jsou možnosti úspory na daních nebo jaké jsou důsledky výpovědi.


Důchodového pojištění

Jedná se o jednu z forem kapitálového životního pojištění, které je v nabídce některých komerčních pojišťoven. Základním cílem důchodového pojištění je zvýšení životního standardu v seniorském věku. Po dosažení stanovené věkové hranice bude oprávněné osobě vyplácena naspořená částka, a to buď ve formě pravidelného důchodu nebo v podobě jednorázového vyplacení naspořené částky.


Parametry důchodového pojištění

Po uplynutí pojistné doby pojišťovna vyplatí pojistnou částku přímo pojištěnému, a to jednorázově nebo formou pravidelného důchodu.

Výplata naspořené částky může mít různou podobu – výplata důchodu ve zvolených periodách nebo výplata důchodu po stanovený počet let.

Délka trvání pojištění a výše pojistné částky záleží na přání klienta, přičemž konec pojištění bývá stanoven zpravidla dosažením věkové hranice 50-70 let.

Protiinflační program zaručuje ochranu nastřádaných peněz (o míru inflace se zvyšuje výše pojistného i pojistné částky, takže uložené finanční prostředky neztrácejí na hodnotě)

V některých případech pojišťovna zaručuje, v případě dobrých hospodářských výsledků, zvýšení spořící části pojistného o tzv. technickou úrokovou míru.

Možnost sjednání doplňkových pojištění (např. úrazového pojištění pro případ smrti následkem úrazu, pro případ trvalých následků, atd.)

Pojištění osob


Dále nabízíme u pojištění osob:

   Pojištění osob
   Cestovní pojištění
   Úrazové pojištění
   Pojištění odpovědnosti
Pojištění osob
Pojištění firem
Pojištění majetku

Soubory ke stažení


PDF dokumenty

Licence MF ČR:

PDF dokumenty
Licence 023470PA
pojišťovací agent
Licence 012126PM
pojišťovací makléř

   Kontakty


gsm +420 602 408 450
+420 602 484 577

info@kolisas.cz

KOLIS a.s.
Dlouhá 1514/7
400 01 Ústí nad Labem

Výpis z obchodního rejstříků
 


crediumčsob leasingge moneyoberbankskofin